Hakkımızda
FastGo,
2022 yılında Türkiye’nin en geniş kapsamlı şarj ağını oluşturmak için yola çıktı ve bu yolda emin adımlarla ilerliyor.

Biz Kimiz?

FastGo, 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun 08/09/2022 tarihli ve 11181-1 sayılı Kurul Kararı ile; 49 yıl süreyle ülke genelinde şarj ağı işletmeciliği faaliyeti göstermek üzere, lisans sahibi olmuştur.

Dünyada en çok elektrikli araç kullanımı olan Çin’de üretilen SiNO marka cihazların Türkiye Distribütörü kanalıyla cihaz satışı yapmaktadır. Ayrıca yurt içinde de bazı üretici firmalarla yapmış olduğu özel anlaşmalarla uygun fiyatlı cihaz satışı gerçekleştirmektedir.

  • Altyapı,
  • Kurulum,
  • Hizmetin nihai tüketiciye sunumu için gerekli işletim sistemi,
  • Şarj ağı kurulmasında hizmet vermektedir.

Vizyon ve Misyonumuz

Hedefimiz, kuracağımız şarj üniteleri ile ulusal istasyon ağı ve işletim sistemi oluşturarak müşterilerimize, Kapıkule’den Habur’a kadar uçtan uca Türkiye’nin her noktasında şarj çözümleri sunabilmektir.

Amacımız, yeni teknoloji ve yeniliği çalışma merkezine alarak, insanlığın çevreye duyarlı ve sürdürülebilir bir şekilde tüm potansiyelini ortaya çıkarabileceği bir gelecek yaratmaktır.

FastGo, 2022 yılında Türkiye’nin en geniş kapsamlı şarj ağını oluşturmak için yola çıktı ve bu yolda emin adımlarla ilerliyor.

fast-go-hakkimizda-3
fastgo-hakkimizda2

Neden Elektrikli Araç?